Masz pytanie? Zadzwoń: 783 667 367
Media społecznościowe Facebook Instagram YouTube
 

Gra psychologiczna - Wyspy Uczuć

/Pomoce psychologiczne dzieckoTrening zastępowania agresjipsycholog on-line
 
KUP pdf Co kupujesz ?
Plik w formacie: pdf
Cena: 15 zł
Wymiar: 8 str.

Gra psychologiczna - "Wyspy Uczuć", opiera się na założeniach  zastępowania agresji. Dziecko podczas gry, a właściwie treningu zastępowania agresji ubranego w przyjemną grę psychologiczną, uczy się dostrzegania nowej perspektywy i trenowania odważnych zwrotów w komunikacji. Otrzymuje podpowiedzi do wykorzystania po kłótni. A jak wiadomo kłótnie się zdarzają. To ważne aby dostarczać pomysły i podawać przykłady podczas trenowania nowej umiejętności. Trening zastępowania agresji jest wartościowym narzędziem i często skomplikowanym dla młodszych dzieci. 

Gra psychologiczna -  "Wyspy Uczuć", przeznaczona jest do użytku przez profesjonalistów podczas pracy indywidualnej lub grupowej z dzieckiem. Może być stosowana bez obaw w domu przez rodziców. Gra psychologiczna rozwija umiejętność pozytywnego myślenia, rozwija wdzięczność i daje możliwość treningu kontroli złości. Gra przeznaczona dla dzieci z trudnościami emocjonalnymi, dla dzieci wysokowrażliwych, zagrożonych niedostosowaniem społecznym i z Zespołem Aspergera.

 

UWAGA:

Gra psychologiczna - "Wyspy Uczuć" jest narzędziem psychologicznym DIY.  Wystarczy wydrukować plansze wraz z kartami i zalaminować. Nie kupujesz gotowych kart. Nie otrzymasz przesyłki. Otrzymasz możliwość pobrania pliku PDF po dokonaniu zakupu. Gra wymaga uzupełnienia o typowe elementy takie jak pionki, kostkę do gry, żetony.

 
 
Dot Dane Firmy


Renata Juszczyńska "Psycholog dla Ciebie"
Broniewskiego 73/61
01-865 Warszawa
NIP: 8361784205

Gabinety w Grodzisku Mazowieckim
- ul. 11 Listopada 48 lok. 21
- ul. Armii Krajowej 1 K - Pracownia Humatera
Dot Telefony


Zapraszam do kontaktu
783 667 367

Dot Maile


Renata Juszczyńska
r.juszczynska@gmail.com

Dot Media społecznościowe


Facebook Instagram YouTube

Dot Pomocne linki


Dot Regulamin RodoRegulamin Polityka prywatności
System sprzedaży plików ActivePage.pl
Potrzebujesz indywidualnej pomocy psychologa ? Zapraszam na moją stronę ↗