Masz pytanie? Zadzwoń: 783 667 367
Media społecznościowe Facebook Instagram YouTube
 

Opowieść Terapeutyczna na zamówienie

Nowości
 
<< WSZYSTKIE NOWOŚCI
Opowieść Terapeutyczna na zamówienie

Bajki terapeutyczne, opowieści terapeutyczne i metafory wspierają zdrowienie psychiczne i mogą być narzędziem rozwoju osobistego. Niosą za sobą ukryty przekaz, który nasza nieświadomość interpretuje w najlepszy dla siebie sposób. Tak działa poezja, muzyka i sztuka. Używam metafor w swojej praktyce psychologicznej i widzę jaką ulgę przynoszą  osobom w kryzysie i depresji. Terapeutyczne opowieści dają nadzieję, zmieniają znaczenie i budują nowe myślenie. Ludzie są zadziwieni efektami, jakich doświadczają. Pracując jako psycholog zauważyłam, że czasem zdarzają się klienci, których odbieram obrazami. Metafory same pojawiają się w mojej głowie, a kiedy ich używam widzę, że proces pracy psychologicznej (psychoterapia) przebiega sprawniej. Tłumaczę to w taki sposób, że jest część pacjentów, która w pewnym sensie niesie jakąś opowieść, a ja potrafię ją opowiedzieć dla nich. Można stwierdzić, że zmieniam narrację człowieka o nim samym. Nowa opowieść, opowieść terapeutyczna o życiu człowieka uwalnia go od jego przeszłości i pozwala na wykreowanie nowych nawyków, zdrowych nawyków, nowego myślenia o sobie, zdrowego myślenia o sobie.

Jeśli szukasz dla siebie rozwiązania pomocowego, to zachęcam Cię do skorzystania z konsultacji psychologicznej on-line lub w moim gabinecie psychologicznym. Zbiorę potrzebne informacje o Tobie i powiem Ci, czy jest szansa na napisanie dla Ciebie opowieści terapeutycznej, która będzie dla Ciebie rozwojowa. Zwykle potrzebuję ok 3 konsultacji psychologicznych, żeby w głowie ułożyć opowieść terapeutyczną. Czasem wystarczająca jest jedna konsultacja psychologiczna. Nie wiem jak będzie w Twoim przypadku. Kolejny krok to omówienie Twojej opowieści terapeutycznej na konsultacji końcowej i dopasowanie jej ostatecznie do Twojego mózgu w taki sposób, żebyś czytając ją czuł radość, spokój i przede wszystkim w nią wierzył. 

Założenie, na którym się opieram, to dostarczanie mózgowi opowieści o sobie w taki sposób, żeby osiągać swoje cele i czuć się lepiej. Mózg przyjmuje za prawdę to, co myśli, nie tylko to, czego realnie doświadcza. Nosimy w głowie wiele szkodliwych przekonań i nawet o tym nie wiemy. Jeśli w wyniku naszych konsultacji stworzymy opowieść terapeutyczną, będzie to bajka terapeutyczna o Tobie i dla Ciebie. 

Z uwagi na ograniczenie kosztów opowieści terapeutycznej proponuję przesyłać opowieść w formie PDF. 

 
 
Dot Dane Firmy


Renata Juszczyńska "Psycholog dla Ciebie"
Broniewskiego 73/61
01-865 Warszawa
NIP: 8361784205

Gabinety w Grodzisku Mazowieckim
- ul. 11 Listopada 48 lok. 21
- ul. Armii Krajowej 1 K - Pracownia Humatera
Dot Telefony


Zapraszam do kontaktu
783 667 367

Dot Maile


Renata Juszczyńska
r.juszczynska@gmail.com

Dot Media społecznościowe


Facebook Instagram YouTube

Dot Pomocne linki


Dot Regulamin RodoRegulamin Polityka prywatności
System sprzedaży plików ActivePage.pl
Potrzebujesz indywidualnej pomocy psychologa ? Zapraszam na moją stronę ↗