Masz pytanie? Zadzwoń: 783 667 367
Media społecznościowe Facebook Instagram YouTube
 

Trening Zastępowania Agresji

Nowości
 
<< WSZYSTKIE NOWOŚCI

Trening Zastępowania Agresji to metoda behawioralna do pracy z zachowaniami agresywnymi. W skrócie opisuje się ją TZA. W mojej ofercie przygotowałam karty psychologiczne do pracy z dziećmi agresywnymi. Doskonale sprawdzą się w pracy z dziećmi zagrożonymi niedostosowaniem społecznym lub niedostosowanymi społecznie. Wiem, że są specjaliści, którzy korzystają z nich w pracy z dziećmi z zaburzeniami rozwoju - z dziećmi z Zespołem Aspergera. Karty psychologiczne dostępne są tutaj

Karty psychologiczne do treningu zastępowania agresji sprawdzą się świetnie również podczas gier rodzinnych z dziećmi w domu. Jest to profesjonalne narzędzie psychologiczne, które może być stosowane również przez rodziców i nauczycieli.

 Trening zastępowania agresji zalecany jest zwykle osobom agresywnym i wybuchowym. Niektórzy wykorzystują TZA w swojej pracy, jeśli pracują w sektorze usług i mają kontakt z roszczeniowym klientem. Wychodząc naprzeciw potrzebom osób indywidualnych i specjalistów pracujących w obszarze rozwoju osobistego i edukacji, stworzyłam Kurs Instruktora Zastępowania Agresji - IZA oraz  Trening Odważnych Komunikatów - TOK. Wybierz najlepszą dla Ciebie formę rozwoju i skorzystaj z niej! 

TZA stosowałam w pracy z osobami doświadczającymi przemocy. Efekty były spektakularne. Z myślenia i postawy ofiary osoby stawały się bardziej asertywne i odważne. Potrafiły zadbać o swoje potrzeby  i czuły się bardziej szczęśliwe. To wszystko za sprawą TOKu - Treningu odważnych komunikatów, opartego na treningu zastępowania agresji. TOK to nie tylko sposób mówienia, to również sposób myślenia i sposób nawiązywania zdrowych relacji. TOK to pozostawanie w odpowiedniej odległości z ludźmi i umiejętność dbania o swoje potrzeby. TOK to umiejętność radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych. TOK to zastępowanie agresji odwagą i opanowaniem. TOK to umiejętność myślenia refleksyjnego.

Skorzystaj z TOKu ....

Kurs Instruktora Zastępowania Agresji (IZA), został stworzony z myślą o nauczycielach. Jest to alternatywa dla kursu trenera zastępowania agresji. IZA to kurs  zastępowania agresji on - line. W atrakcyjnej cenie otrzymasz praktyczną wiedzę. Więcej o Kursie Instruktora Zastępowania Agresji znajdziesz tutaj

 
 
Dot Dane Firmy


Renata Juszczyńska "Psycholog dla Ciebie"
Broniewskiego 73/61
01-865 Warszawa
NIP: 8361784205

Gabinety w Grodzisku Mazowieckim
- ul. 11 Listopada 48 lok. 21
- ul. Armii Krajowej 1 K - Pracownia Humatera
Dot Telefony


Zapraszam do kontaktu
783 667 367

Dot Maile


Renata Juszczyńska
r.juszczynska@gmail.com

Dot Media społecznościowe


Facebook Instagram YouTube

Dot Pomocne linki


Dot Regulamin RodoRegulamin Polityka prywatności
System sprzedaży plików ActivePage.pl
Potrzebujesz indywidualnej pomocy psychologa ? Zapraszam na moją stronę ↗