Masz pytanie? Zadzwoń: 783 667 367
Media społecznościowe Facebook Instagram YouTube
 

O Nas

O Nas
 
Nazywam się Renata Juszczyńska.
Jestem psychologiem i psychoterapeutą systemowym. Prowadzę prywatną praktykę psychologiczną i zajmuję się prowadzeniem szkoleń psychologicznych z uwzględnieniem analizy systemowej. Pomysł powstania sklepu z poradami psychologicznymi narodził się w 2018 roku, aż w końcu wykiełkował. Zapraszam!

Mój zespół to ja, moja twórczość, mój wspierający mnie mąż, moje pełne energii dzieci i osoby wspierające mnie w nagrywaniu podcastów i budowaniu strony.

Ja i moja twórczość nie zawsze o sobie wiedziały. Ja zawsze chciałam być psychologiem odkąd przestałam chcieć być baletnicą. Moja twórczość nie chciała ze mnie wyjść bardzo długo, chyba się bała. Zawsze nie lubiłam swojego głosu. Dziś słuchając siebie nie dowierzam, że mogłam tak czuć. Chcę, żebyś wiedział, że przebyłam długą drogę zanim odkryłam w sobie to, co dziś możesz kupić siedząc w wygodnym fotelu.

Jestem z tego dumna.

Mój mąż to człowiek spokojny. Jest zawsze na tak. Chyba, że jest na nie. Mówi, że zawsze mam rację, z wyjątkiem, kiedy jej nie mam. Motywuje mnie do działania. Mówi, że jest jak ESP. Jeśli jesteś facetem to wiesz co to znaczy, a jeśli kobietą to znajdź faceta, który Ci to wyjaśni.

Moje dzieci są dla mnie wyzwaniem. I nie chodzi o to, że są trudne. Bycie rodzicem nie jest łatwe - dla mnie. Moje dzieci uczą mnie. Uczą mnie poznawania siebie samej.

Psycholog i psychoterapeuta to bardzo pożądana osoba w dzisiejszych czasach. Drzwi mojego gabinetu kręciłyby się w kółko, gdyby nie to, że nie są obrotowe. I gdyby nie to, że przecież idąc do psychologa szukasz intymności, zrozumienia i potrzebujesz czasu. Czasu, którego ja jako psycholog mam niewiele. Spora ilość osób, która do mnie trafia decyduje się na czekanie, aż zwolni się miejsce… Często nie możecie czekać lub macie ogromne wątpliwości, żeby przyjść do psychologa. Stąd mój pomysł o nagrywaniu porad psychologicznych i psychoterapeutycznych narzędzi oraz udostępnianie ich w sklepie internetowym. Ich cena jest zbliżona do ceny książki – poradnika psychologicznego. Mam bardzo konkretny i analityczny umysł. Nie umiem wodolejstwa. Dlatego niektóre porady mogą wydawać Ci się krótkie, ale zapewniam Cię, że są pełne treści. W świecie przeładowanym informacjami, wartość ma to, co jest konkretne i użyteczne. Takie są moje porady.

Porady w formie audiobooka/nagrania mp3, są świetną alternatywą dla książki. Taką poradę możesz odsłuchać jadąc w aucie lub komunikacji miejskiej. Wszędzie gdzie chcesz.

Pozdrawiam Renata Juszczyńska.
 
 
Dot Dane Firmy


Renata Juszczyńska "Psycholog dla Ciebie"
Broniewskiego 73/61
01-865 Warszawa
NIP: 8361784205

Gabinety w Grodzisku Mazowieckim
- ul. 11 Listopada 48 lok. 21
- ul. Armii Krajowej 1 K - Pracownia Humatera
Dot Telefony


Zapraszam do kontaktu
783 667 367

Dot Maile


Renata Juszczyńska
r.juszczynska@gmail.com

Dot Media społecznościowe


Facebook Instagram YouTube

Dot Pomocne linki


Dot Regulamin RodoRegulamin Polityka prywatności
System sprzedaży plików ActivePage.pl
Potrzebujesz indywidualnej pomocy psychologa ? Zapraszam na moją stronę ↗