Masz pytanie? Zadzwoń: 783 667 367
Media społecznościowe Facebook Instagram YouTube
 

Refleksje nad kłótniami w związku.

/Partnerstwo i relacje w związku PDFbliskie relacjeterapia par on-line
 
KUP pdf Co kupujesz ?
Plik w formacie: pdf
Cena: 25 zł
Wymiar: 21 pytań

Kłótnie w związku mogą przybierać róże formy. Od delikatnych sprzeczek po głośne, zalane łzami awantury, przeplatane „cichymi dniami”, złośliwymi komentarzami, przykrymi żartami i wrogimi spojrzeniami. Niezależnie od tego, jakie kłótnie pojawiają się w Waszym związku, wiem jedno. Nie chcecie, żeby wyglądały tak, jak wyglądają. Inaczej nie byłoby Ciebie tutaj.

W zależności od tego, jak wyglądają Wasze kłótnie teraz, zdecydujcie, czy najpierw skorzystacie z ćwiczenia z terapeutycznymi pytaniami, czy może lepsze będzie dla Was zdobycie wiedzy na temat tego, jak się kłócić i jak rozmawiać bez oskarżeń i pretensji? Polecam skorzystać z pytań terapeutycznych w pierwszej kolejności, jeśli wasze kłótnie sprawiają wam lekki dyskomfort i zaburzają Wam poczucie bliskości. Jeśli nie urządzacie głośnych awantur i nie obrażacie się na siebie na kilka dni, to zdecydowanie najpierw dowiedzcie się, jak się kłócić i jak rozmawiać bez oskarżeń i pretensji?, a potem skorzystajcie z pytań terapeutycznych o kłótni.

Chcę, żebyście zrozumieli, że kłótnia sama w sobie, nie jest ani dobra ani zła. Jest elementem związku, momentem, który coś mówi o waszym związku, o waszych potrzebach i o waszych zmianach. Te zmiany, to nie tylko zmiany osobiste. Mogą to być zmiany zewnętrzne, które was dotyczą np.: zmiana pracy, miejsca zamieszkania, choroba, pojawienie się dziecka. Zapraszam Was do refleksji nad Waszymi kłótniami.

 

 
 
Dot Dane Firmy


Renata Juszczyńska "Psycholog dla Ciebie"
Broniewskiego 73/61
01-865 Warszawa
NIP: 8361784205

Gabinety w Grodzisku Mazowieckim
- ul. 11 Listopada 48 lok. 21
- ul. Armii Krajowej 1 K - Pracownia Humatera
Dot Telefony


Zapraszam do kontaktu
783 667 367

Dot Maile


Renata Juszczyńska
r.juszczynska@gmail.com

Dot Media społecznościowe


Facebook Instagram YouTube

Dot Pomocne linki






Dot Regulamin Rodo



Regulamin Polityka prywatności
System sprzedaży plików ActivePage.pl
Potrzebujesz indywidualnej pomocy psychologa ? Zapraszam na moją stronę ↗